LG 43UR78006LK 43" Smart 4K Ultra HD HDR LED TV
Showing the single result
- 39" - 45" TVs, 4K Ultra HD TVs, Televisions, TV & Audio
39" - 45" TVs, 4K Ultra HD TVs, Televisions, TV & AudioLG 43UR78006LK 43″ Smart 4K Ultra HD HDR LED TV
- Sharp 4K UHD picture & AI Sound Pro with α5 AI processor
- Sleek & slim design
- Refresh rate: 60 Hz