LG 50QNED756RA 50" Smart 4K Ultra HD HDR QNED TV with Amazon Alexa
Showing the single result
- 46" - 54" TVs, 4K Ultra HD TVs, QNED TVs, Televisions, TV & Audio
46" - 54" TVs, 4K Ultra HD TVs, QNED TVs, Televisions, TV & AudioLG 50QNED756RA 50″ Smart 4K Ultra HD HDR QNED TV with Amazon Alexa
- Quantum Dot NanoCell technology for richer colours in 4K
- Smart α5 AI processor with 4K Upscaling
- Refresh rate: 60 Hz