LG 55UR75006LK
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 55" - 64" TVs, Televisions, TV & Audio
LG 55UR75006LK 55 Smart 4K Ultra HD HDR LED TV
4K Ultra HD TVs, 55" - 64" TVs, Televisions, TV & AudioLG 55UR75006LK 55 Smart 4K Ultra HD HDR LED TV
- Sharp 4K UHD picture & AI Sound Pro with α5 AI processor
- Sleek & slim design
- Refresh rate: 60 Hz