LG 65NANO81T6A 65 Smart 4K Ultra HD HDR LED TV with Amazon Alexa
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioLG 65NANO81T6A 65 Smart 4K Ultra HD HDR LED TV with Amazon Alexa
- LG NanoCell technology for pure colours & sharp picture
- Filmmaker Mode for a stunning movie viewing experience
- Refresh rate: 60 Hz