LG 65UR81006LJ 65" Smart 4K Ultra HD HDR LED TV with Amazon Alexa
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, Televisions, TV & Audio
4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, Televisions, TV & AudioLG 65UR81006LJ 65″ Smart 4K Ultra HD HDR LED TV with Amazon Alexa
- Sharp 4K UHD picture & AI Sound Pro with α5 AI processor
- Sleek & slim design with crescent stand
- Refresh rate: 60 Hz