LG C4 48 inch OLED evo 4K HDR Smart TV (2024) - OLED48C44LA
Showing the single result
- 46" - 54" TVs, 4K Ultra HD TVs, OLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
46" - 54" TVs, 4K Ultra HD TVs, OLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioLG C4 48 inch OLED evo 4K HDR Smart TV (2024) – OLED48C44LA
- Advanced OLED α9 AI processor with AI Super Upscaling
- LG SELF-LIT OLED evo for extraordinary detail and contrast
- Refresh rate: 120 Hz