LG G4 65 inch OLED evo 4K HDR Smart TV (2024) - OLED65G46LS
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, OLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, OLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioLG G4 65 inch OLED evo 4K HDR Smart TV (2024) – OLED65G46LS
- Advanced OLED α11 AI processor with AI Super Upscaling
- Stunning brightness with Brightness Booster Max
- Refresh rate: 120 Hz