SAMSUNG Q60D 75 inch QLED 4K HDR Smart TV (2024) - QE75Q60D
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 75" - 79" TVs, QLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
4K Ultra HD TVs, 75" - 79" TVs, QLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioSAMSUNG Q60D 75 inch QLED 4K HDR Smart TV (2024) – QE75Q60D
- Naturally bright colour with Quantum Dot technology
- Dual LED technology for bold contrast & accurate colour
- Refresh rate: 60 Hz