SAMSUNG QN700C 55 inch Neo QLED 8K HDR Smart TV (2023) - QE55QN700CT
Showing the single result
- 55" - 64" TVs, 8K TVs, QLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
55" - 64" TVs, 8K TVs, QLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioSAMSUNG QN700C 55 inch Neo QLED 8K HDR Smart TV (2023) – QE55QN700CT
- Naturally bright colour with Quantum Dot technology
- True 8K Resolution offers four times more detail than 4K
- Refresh rate: 60 Hz