SAMSUNG UE98DU9000
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 80" or more TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
SAMSUNG DU9000 98 inch Crystal UHD 4K HDR LED Smart TV (2024) – UE98DU9000
4K Ultra HD TVs, 80" or more TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioSAMSUNG DU9000 98 inch Crystal UHD 4K HDR LED Smart TV (2024) – UE98DU9000
- See it all at once on the big screen with Multi View
- Refresh rate: 120 Hz