SONY KD-55X75WLU
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 55" - 64" TVs, Televisions, TV & Audio
SONY BRAVIA KD-55X75WLU 55″ Smart 4K Ultra HD HDR LED TV with Google TV & Assistant
4K Ultra HD TVs, 55" - 64" TVs, Televisions, TV & AudioSONY BRAVIA KD-55X75WLU 55″ Smart 4K Ultra HD HDR LED TV with Google TV & Assistant
- Stream content with built-in Chromecast & Apple Airplay
- Save up to 32% more energy with the Eco Dashboard
- Refresh rate: 60 Hz