HISENSE 75U8HQTUK
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 75" - 79" TVs, Televisions, TV & Audio
HISENSE 75U8HQTUK 75″ 4K Ultra HD HDR Mini-LED ULED TV
4K Ultra HD TVs, 75" - 79" TVs, Televisions, TV & AudioHISENSE 75U8HQTUK 75″ 4K Ultra HD HDR Mini-LED ULED TV
- See precise picture in breathtaking detail with Mini-LED
- Dolby Vision IQ for a breathtaking HDR experience
- Refresh rate: 120 Hz