LG 65NANO766QA
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, Televisions, TV & Audio
LG 65NANO766QA 65″ Smart 4K Ultra HD HDR LED TV with Google Assistant & Amazon Alexa
4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, Televisions, TV & AudioLG 65NANO766QA 65″ Smart 4K Ultra HD HDR LED TV with Google Assistant & Amazon Alexa
- LG NanoCell technology for pure colours & sharp picture
- Scintillating & atmospheric sound quality with AI Sound Pro
- Refresh rate: 60 Hz