LG 75QNED756RA
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 75" - 79" TVs, QNED TVs, Televisions, TV & Audio
LG 75QNED756RA 75″ Smart 4K Ultra HD HDR QNED TV with Amazon Alexa
4K Ultra HD TVs, 75" - 79" TVs, QNED TVs, Televisions, TV & AudioLG 75QNED756RA 75″ Smart 4K Ultra HD HDR QNED TV with Amazon Alexa
- Quantum Dot NanoCell technology for richer colours in 4K
- Smart α5 AI processor with 4K Upscaling
- Refresh rate: 60 Hz