LG 75UT80006LA
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 75" - 79" TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
LG 75UT80006LA 75 Smart 4K Ultra HD HDR LED TV with Amazon Alexa
4K Ultra HD TVs, 75" - 79" TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioLG 75UT80006LA 75 Smart 4K Ultra HD HDR LED TV with Amazon Alexa
- Sharp 4K UHD picture & AI Sound Pro with α5 AI processor
- Sleek & slim design
- Refresh rate: 60 Hz