LG Objet Collection Posé 48LX1Q6LA 48" Smart 4K Ultra HD HDR OLED TV with Google Assistant & Amazon Alexa - Beige
Showing the single result
- 46" - 54" TVs, 4K Ultra HD TVs, OLED TVs, Televisions, TV & Audio
46" - 54" TVs, 4K Ultra HD TVs, OLED TVs, Televisions, TV & AudioLG Objet Collection Posé 48LX1Q6LA 48″ Smart 4K Ultra HD HDR OLED TV with Google Assistant & Amazon Alexa – Beige
- All Around-Design looks stunning from any angle
- LG 4K SELF-LIT OLED evo for the most advanced OLED picture
- Refresh rate: 120 Hz