LG OLED55CS6LA
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 55" - 64" TVs, OLED TVs, Televisions, TV & Audio
LG OLED55CS6LA 55″ Smart 4K Ultra HD HDR OLED TV with Google Assistant & Amazon Alexa
4K Ultra HD TVs, 55" - 64" TVs, OLED TVs, Televisions, TV & AudioLG OLED55CS6LA 55″ Smart 4K Ultra HD HDR OLED TV with Google Assistant & Amazon Alexa
- SELF-LIT OLED for perfect contrast & 100% colour accuracy
- α9 Gen5 AI processor 4K for the ultimate picture & sound
- Refresh rate: 120 Hz