PANASONIC TV-55Z95AEB 55 Smart 4K Ultra HD HDR OLED TV with Amazon Alexa
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 55" - 64" TVs, OLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
4K Ultra HD TVs, 55" - 64" TVs, OLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioPANASONIC TV-55Z95AEB 55 Smart 4K Ultra HD HDR OLED TV with Amazon Alexa
- HCX Pro AI Processor for cinematic contrast & clarity
- Cinematic sound with Dolby Atmos
- Refresh rate: 120 Hz (up to 144 Hz)