PANASONIC TV-65Z85AEB 65 Smart 4K Ultra HD HDR OLED TV with Amazon Alexa
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, OLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, OLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioPANASONIC TV-65Z85AEB 65 Smart 4K Ultra HD HDR OLED TV with Amazon Alexa
- HCX Pro AI Processor for cinematic contrast & clarity
- Cinematic sound with Dolby Atmos
- Refresh rate: 120 Hz