SAMSUNG DU8000 85 inch Crystal UHD 4K HDR LED Smart TV (2024) - UE85DU8000
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 80" or more TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
4K Ultra HD TVs, 80" or more TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioSAMSUNG DU8000 85 inch Crystal UHD 4K HDR LED Smart TV (2024) – UE85DU8000
- Dynamic Crystal Colour brings lifelike colours
- AirSlim design means less TV and more picture
- Refresh rate: 120 Hz