SAMSUNG Q80D 65 inch QLED 4K HDR Smart TV (2024) - QE65Q80D
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, QLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, QLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioSAMSUNG Q80D 65 inch QLED 4K HDR Smart TV (2024) – QE65Q80D
- Naturally bright colour with Quantum Dot technology
- Neural Quantum Processor 4K transforms your entertainment
- Refresh rate: 120 Hz