SAMSUNG QE55QN95CATXXU
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 55" - 64" TVs, QLED TVs, Televisions, TV & Audio
SAMSUNG QE55QN95CATXXU 55″ Smart 4K Ultra HD HDR Neo QLED TV with Bixby & Alexa
4K Ultra HD TVs, 55" - 64" TVs, QLED TVs, Televisions, TV & AudioSAMSUNG QE55QN95CATXXU 55″ Smart 4K Ultra HD HDR Neo QLED TV with Bixby & Alexa
- Naturally bright colour with Quantum Dot technology
- Infinity One Design is stunningly thin from all angles
- Refresh rate: 120 Hz (up to 144 Hz)