SAMSUNG QE65Q60CAUXXU
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, QLED TVs, Televisions, TV & Audio
SAMSUNG QE65Q60CAUXXU 65″ Smart 4K Ultra HD HDR QLED TV with Bixby & Alexa
4K Ultra HD TVs, 65" - 74" TVs, QLED TVs, Televisions, TV & AudioSAMSUNG QE65Q60CAUXXU 65″ Smart 4K Ultra HD HDR QLED TV with Bixby & Alexa
- Naturally bright colour with Quantum Dot technology
- Dual LED technology for bold contrast & accurate colour
- Refresh rate: 60 Hz