SAMSUNG QE83S90D
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 80" or more TVs, OLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
SAMSUNG S90D 83 inch OLED 4K HDR Smart TV (2024) – QE83S90D
4K Ultra HD TVs, 80" or more TVs, OLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioSAMSUNG S90D 83 inch OLED 4K HDR Smart TV (2024) – QE83S90D
- Naturally bright colour with Quantum Dot technology
- Adaptive Sound+ automatically adjusts to your surroundings
- Refresh rate: 120 Hz (up to 144 Hz)