SAMSUNG QN95D 75 inch Neo QLED 4K HDR Smart TV (2024) - QE75QN95D
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 75" - 79" TVs, QLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
4K Ultra HD TVs, 75" - 79" TVs, QLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioSAMSUNG QN95D 75 inch Neo QLED 4K HDR Smart TV (2024) – QE75QN95D
- Naturally bright colour with Quantum Dot technology
- Infinity One Design is stunningly thin from all angles
- Refresh rate: 120 Hz (up to 144 Hz)