SAMSUNG The Frame LS03D 75 inch Art Mode QLED 4K HDR Smart TV with Wall Mount (2024) - QE75LS03DA
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 75" - 79" TVs, QLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
4K Ultra HD TVs, 75" - 79" TVs, QLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioSAMSUNG The Frame LS03D 75 inch Art Mode QLED 4K HDR Smart TV with Wall Mount (2024) – QE75LS03DA
- Naturally bright colour with Quantum Dot technology
- Hang flush to the wall with the included Slim Fit mount
- Refresh rate: 120 Hz