SONY BRAVIA XR A90K 42 inch OLED 4K HDR Google TV - XR42A90KU
Showing the single result
- 39" - 45" TVs, 4K Ultra HD TVs, OLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
39" - 45" TVs, 4K Ultra HD TVs, OLED TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioSONY BRAVIA XR A90K 42 inch OLED 4K HDR Google TV – XR42A90KU
- An immersive OLED experience in compact form
- Perfect for PS5 & other consoles – gain a competitive edge
- Refresh rate: 120 Hz