SONY BRAVIA XR X90L 98 inch Full Array LED 4K HDR Google TV - XR98X90LU
Showing the single result
- 4K Ultra HD TVs, 80" or more TVs, Smart TVs, Televisions, TV & Audio
4K Ultra HD TVs, 80" or more TVs, Smart TVs, Televisions, TV & AudioSONY BRAVIA XR X90L 98 inch Full Array LED 4K HDR Google TV – XR98X90LU
- BRAVIA XR Full Array means stunning brightness & contrast
- High-speed action is smooth & clear with XR Motion Clarity
- Refresh rate: 120 Hz